UNITED24

Послуги —
Розробка, Дизайн
Веб-сайт —
UNITED24

Мета

Створити портал для співпраці з донорами та публічними особами, з благодійними організаціями та партнерами у всьому світі

Рішення

  • Прийом цільових пожертв
  • Інструмент для просування проєктів платформи
  • Поширення інформації про ситуацію в Україні
  • Портал UNITED24 став головним вікном для збору пожертв на підтримку України

Наймасштабніша міжнародна кампанія України

Ukraine now – це наймасштабніша міжнародна маркетингова кампанія українського уряду, яка стартує в 2018 році. Її ціль – сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити туристичний потенціал.

У підготовці до кампанії взяли участь 27 експертів комісії з питань популяризації України у світі. З їхньою допомогою було зібрано максимальну кількість даних і матеріалів, щоб створити бренд, який продемонструє привабливість України для туризму, культурної взаємодії та бізнесу.

Щоб глобально змінити уявлення про українців і переконати ще більше людей завітати до нас, Україні потрібен бренд. Такий бренд, що продемонструє нас як відкриту сучасну країну, де відбувається все найцікавіше саме зараз.

За підтримки британського уряду було проведене дослідження, як сприймають Україну за кордоном. За його результатами виявилося, що три найпопулярніші асоціації з Україною – це «корупція», «революція» та «бойові дії».

Ім'я Прізвище
Міністерство цифрової трансформації України

AMEDIA професійно ставиться до виконання складних завдань і застосовує інноваційні підходи на основі багаторічного досвіду. Завдяки цьому продукт є продуманим та зручним у користуванні. Для нас робота з AMEDIA - це гарантія якісної та своєчасної реалізації проектів.

Дивіться також

Зв'язатися з нами

У вас є проєкт? Давайте поспілкуємося!

Для початку напишіть нам листа за адресою нижче.

Вкажіть чим ви займаєтеся і яку задачу хочете розв’язати. Інколи визначити її важко, тому ми будемо раді допомогти та влаштуємо бриф сесію якщо буде потреба.

Ми уважно вивчимо лист та відповімо протягом 3-х днів.

Для термінових запитань можна скористатися онлайн чатом на цьому сайті.

hello@amedia.ua

Як до вас звертатися?*
Номер телефону*
Електронна пошта*
Ваше повідомлення*
Дякуємо! Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Amedia Agency © 2023
Amedia Agency © 2023